Lidé

Jiří Šrámek

Chci mluvit s lidmi, pracovat pro lidi.

Nedávám žádné plané sliby.

Chci uplatňovat zdravý selský rozum.

Nedopustím podobnou situaci, jakou byla plánovaná stavba fotovoltaiky.


Michal Sýkora

S manželkou bydlíme v Šebrově od roku 2007. Naši tři kluci tu bydlí celý svůj život. Můžete mě často vídat běhat kolem Šebrova a Kateřiny, nebo každoročně 5.12 s vousy.

Pracuji jako obchodní a technický manažer v soukromé společnosti zabývající se mapami.

Domnívám se, že úspěšnost vedení obce se někdy mylně hodnotí převážně podle toho, kolik peněz se podaří získat, kolik majetku nashromáždit a kolik objektů se postaví nebo opraví. Míra kvality života a spokojenost obyvatel stojí bohužel často jaksi stranou.

Mým přáním je bydlet v obci, kde bude fungovat skvělá komunita a občané budou mít chuť se do dění zapojovat tak, aby vznikaly funkční kroužky pro děti i programy pro seniory. Určitě půjdu příkladem – aktivně i konkrétními nápady.

Pokud se nám podaří zapojit občany do dění obce a šetřit náklady spojené například s úklidem společných prostor a svozem odpadu, budu navrhovat zrušení zbytečných daní a poplatků, které obec od občanů vybírá.


 Luděk Rychtar

Pocházím z vesnice a jsem rád, že na vesnici opět mohu žít.

Naše obec potřebuje dlouhodobou strategii rozvoje, kterou budou její obyvatelé podporovat. Už 20 let zpracovávám marketingové a reklamní strategie a především díky tomu vím, jak je důležité mít dobrý plán.  Pro vodovod, kanalizaci, tělocvičnu, zkrátka pro všechny zásadní oblasti. Svoje zkušenosti a kontakty mohu nabídnout pro rozvoj obce a její komunikaci s občany.

Jako otce malých dětí mě rovněž velmi zajímají volnočasové aktivity pro děti. Jsem připraven aktivně se podílet na jejich přípravě a organizaci.


David Skoupý

„Su Šebrovák ze Sádku“. V naší obci žiji od narození.

Pracuji jako stavební inženýr v menší brněnské stavební společnosti a předtím jsem řadu let stavby projektoval.  Svoje znalosti nabízím do služeb obce tak jako v minulém volebním období, kdy jsem se snažil aktivně přistupovat k záležitostem obce týkajících se územního plánování a stavební činnosti. Mám zkušenosti s jednání s úřady, stavební a obecní legislativou, s výběrovými řízeními i samotnou realizací staveb.

Jako člen místního tělovýchovného oddílu bych samozřejmě prosazoval podporu sportovních a kulturních akcí v naší obci.

Možná si na mne někteří z Vás vzpomenou jako na „největšího“ hráče malé kopané nebo „nejkrásnější“ nevěstu z našich ostatků.


 Martina Vokřálová Trnková

Mým přáním je žít v rozvíjející se obci, kde se občané aktivně zapojují do dění ve veřejném životě a jsou pravidelně informováni o dění v obci a krocích obecní správy.

Obci mohu nabídnout své zkušenosti a znalosti z oblasti dotační politiky a přispět tak k navýšení investičního potenciálu obce, který je prvním předpokladem pro rozvoj Šebrova-Kateřiny. Dále mohu nabídnout pomoc při přípravě středně a dlouhodobých rozvojových plánů obce.


František Filouš

Přistěhoval jsem se do naší obce před 18 lety. Opravil starší domek a zvelebil zahradu. Moje děti jsou už šebrováci.

Chci přispět k tomu, aby se jim tu líbilo, aby i s ostatní mládeží považovali Šebrov a Kateřinu za svůj domov.


Michal Altrichter

V Šebrově žiji s manželkou a dětmi od roku 2003.

Absolvoval jsem VUT v Brně, fakultu ekonomie.

Jsem spolumajitelem obchodní společnosti, fungující na trhu již sedmnáct let.

V obci se snažím zapojit do pořádání oblíbených obecních událostí.

Líbí se mi žít v naší obci a rád bych se více podílel na jejím dalším rozvoji.


Monika Valendová

Pocházím z Brna, pracuji jako geodetka. Dlouho jsem hledala místo k bydlení, které by odpovídalo mým představám.

Obec Šebrov-Kateřina je úžasná lokalita svou přírodou i okolím.

Svou kandidaturou jsem se rozhodla podpořit „Sdružení nezávislých kandidátů“ – jejich filozofie je mi velmi blízká.

Zkušenost, kterou jsem za deset let v Šebrově získala mi potvrdila, že obecní zastupitelstvo potřebuje i aktivní opozici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>